Turniej Gier Stolikowych

W ostatnim czasie gry planszowe, czy stolikowe przeżywają w naszym domu prawdziwe odrodzenie. Uczestnicy zajęć w ŚDS coraz chętniej i częściej sięgają do różnorodnego rodzaju gier. W końcu w gry planszowe i towarzyskie grano już w starożytności. Dziś, u szczytu popularności, rynek gier planszowych rozrósł się do ogromnych rozmiarów. U nas królują przede wszystkim domino, szachy, warcaby czy „chińczyk”. Wciąż cieszą się one wielkim powodzeniem. Nikt nie zaprzeczy, że warto swój wolny czas spędzać z ich wykorzystaniem. Pudełka pełne kart, puzzli, kości i pionków wędrują z nami także na wycieczki czy pikniki. Grać w planszówki możemy dosłownie wszędzie.

Z tej okazji 8 lutego 2022 r. zorganizowaliśmy swój własny wewnętrzny Turniej Gier Stolikowych. Przy zdrowej rywalizacji spędziliśmy całe przedpołudnie. Radość i satysfakcja z wygranej towarzyszyła każdemu przynajmniej jeden raz. Ale oczywiście należało wyłonić prawdziwych „MISTRZÓW”, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik turnieju otrzymał zaś drobny upominek.

Ponieważ 9 lutego miał mieć również miejsce Międzynarodowy Dzień Pizzy, dlatego uprzedziliśmy troszkę fakty i nie obeszło się bez poczęstunku w postaci kawałka „Americano” i „Polskiej”.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Wydrukuj
Skip to content